האם זה אפשרי לבצע הגשת תמלול לבית משפט באופן עצמאי?

כשאתם נמצאים בעיצומו של הליך משפטי – כתובעים, כנתבעים או כעורכי הדין שמייצגים את הצדדים – אפשר שיהיו לכם הקלטות שמשמות כראיות חשובות מאד להוכחת הטענה שלכם. אולם, יש גם לזכור כי בית המשפט נוטה לרוב שלא לקבל את ההקלטות כמות שהן. הן דורשות האזנה של שעות ארוכות והן לא תמיד ברורות. לכן, מקובל לבצע הגשת תמלול לבית משפט שמאפשר לשופטים עיון מעמיק יותר בחומר שלפניהם. אולם, האם אפשר לבצע זאת לבד? לא ולא! מומלץ בחום לפנות לחברת פרוטוקול שירותי תמלול על מנת שהצוות המקצועי שלנו יוכל לספק לכם את השירות החשוב של הגשת תמלול לבית משפט.

 אבל למה בעצם כדאי לפנות אלינו?

  • מתמללים הכל במדויק – בחברת פרוטוקול אנו מתחייבים לספק תמלול מדויק להקלטה שתוגש לבית המשפט. אנחנו לא נשמיט ולו מילה אחת ונקפיד על חלוקה מסודרת בין הדוברים בהקלטה. האמת היא נר לרגלינו כמו שהיא נר לרגליכם ולרגליו של בית המשפט. לכן, כשאנו מבצעים הגשת תמלול לבית משפט, זה לאחר שביצענו בדיקה קפדנית ודקדקנית של ההקלטה ותמללנו אותה בדיוק רב כמתבקש מראיה משפטית.
  • עובדים בלוחות זמנים מדויקים – לא רק האמת חשובה לנו ,אלא גם עמידה בזמנים. ברור לנו שאם פניתם אלינו, הרי שאתם מצפים שנבצע הגשת תמלול לבית משפט בשעה ובתאריך שאליו נקבע הדיון המשפטי, בהתאם לזמני הגשת הראיות. מאחר שאנו מבינים שעבורכם הזמן הוא קריטי, אנו תמיד מתחייבים לעמוד בלוחות הזמנים שנקבעו מראש. זה מאפשר לכם ולבית המשפט לסקור את הראיות כפי שתכונן ולהימנע מעוגמת נפש.

 ניסיון בעבודה המשפטית

יודגש שלחברת פרוטוקול שירותי תמלול יש ניסיון רב מאד בנושא של הגשת תמלול לבית משפט, וזו לא הפעם הראשונה שאנו מספקים זאת, אלא למעשה יש לנו ניסיון בתחום כבר יותר מ- 25 שנה! אתם מוזמנים להשאיר פרטים ליצירת קשר עמכם באתר, כדי שנוכל להמשיך ולפרט לכם על השירות הייחודי שלנו.

Posted in סוגי תמלול נוספים.