מה זה תמלול הקלטות ומה זה כולל?

האם שאלתם את עצמכם מה זה תמלול הקלטות ותהיתם מה הוא כולל? אם הגעתם אליו לאתר של חברת פרוטוקול, כנראה שכעת אתם מבינים שאתם זקוקים לשירות זה, אך עדיין לא בטוחים לחלוטין מה הוא כולל. יש לעתים בלבול למשל בין שירותי תמלול לבין שירותי תרגום, ולמרות שחברות התמלול, כמו גם חברת פרוטוקול שירותי תמלול יכולות לספק את שני השירותים, הרי שהם שונים במהותם. אז מהם בדיוק שירותי התמלול של הקלטות שחברת פרוטוקול שירותי תמלול מספקת ולמי זה יכול להתאים?

 מענה לכל השאלות שעולות

  • אז מה זה תמלול הקלטות? – באופן עקרוני, כדי להבין מה זה תמלול הקלטות, מספיק פשוט לחשוב לשם מה אתם מקליטים דברים, לרוב, כדי שתוכלו להקשיב ולשמור את מה שנאמר בשיחות השונות שהוקלטו. אולם, קשה לחזור תמיד לרגע מסוים בשיחה, מה גם שהקלטה איננה דבר שקל להעביר מאדם לאדם. לכן, שירות התמלול פשוט מעלה את ההקלטה על הכתב. כלומר, יושב אדם מקצועי, מקשיב להקלטה ורושם בדיוק את כל מה שהוא שומע ומי אומר מה.
  • נדרשת יכולת דיוק – מעבר להבנה מה זה תמלול הקלטות, יש לזכור כי לא מדובר פשוט על כתיבת המילים שעולות. חשוב למשל גם לכתוב בתמלול מהי האינטונציה שבה הדברים נאמרים. שימוש נכון בסימני פיסוק, סימני קריאה וסימני שאלה הוא חיוני כדי להעביר את רוח השיחה וכדי להבין בדיוק למה התכוונו האנשים שמוקלטים.
  • מתאים להקלטות קצרות וארוכות – חשוב מאד להבין שאנשים פונים לחברת פרוטוקול שירותי תמלול בין השאר לתמלול של הקלטות ארוכות מאד, כמו למשל ישיבות עסקיות, פרוטוקולים של בית משפט, ראיונות אקדמיים ועוד, אך לעתים גם לתמלול של שיחות קצרות למדי, למשל שיחה שאמורה לשמש כראיה בבית המשפט.

אנחנו תמיד כאן עבורכם

בכל מקרה, אחרי שהבנתם מה זה תמלול הקלטות, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת פרוטוקול שירותי תמלול בטלפון 03-5612573 ולהשאיר את פרטיכם כאן באתר כדי שניצור אתכם קשר בהקדם.