שירותי תמלול לבית משפט

יש לא מעט אנשים שיוצרים קשר עם חברת פרוטוקול, ולכולם אנו מספקים שירותי תמלול ברמה גבוהה במיוחד. אולם, כאשר מגיעים אלינו לקוחות אשר מבקשים לקבל שירותי תמלול לבית משפט, אנו נותנים להם כמובן יחס ייחודי. לא משום שלקוחות אחרים אינם חשובים – אלא משום שאנו מבינים, ממש כמו הלקוחות שלנו, שכל התיק המשפטי בנוי על שירותי התמלול שאנו מעניקים להם. שירותי תמלול לבית משפט חייבים להתבצע ברמה גבוהה – אחרת ההקלטה כולה ביחד עם התמלול, יפסלו לחלוטין כראיות, וזה עלול להפיל את התיק המשפטי כולו.

על חשיבות התמלול וההקלטה

  • התמלול כתומך בהקלטה – כדי להבין מדוע פונים לחברת פרוטוקול לצרוך קבלת שירותי תמלול לבית משפט, יש להבין את הכוח של התלול בהוכחת ההקלטה. נכון שגם ההקלטה לכשעצמה יכולה להוכיח לא מעט, אבל התמלול מחזק אותה פי כמה. לא תמיד בהקלטה, על אחת כמה וכמה הקלטה שנעשית בסתר, כשמכשיר ההקלטה סמוי – אפשר להבין בדיוק את המילים שנאמרות, אפשר להתגבר על רעשי הרקע או בכלל להבין מי אומר מה. שירותי התמלול באים לעשות סדר ולהבהיר בדיוק מה נשמע בהקלטה – ומכאן הדבר מחזק אותה כראיה.
  • ולחברה שלנו יש ניסיון – חשוב מאד להבין כי לחברת פרוטוקול, שקיימת מאז שנת 1988, יש ניסיון רב מאד באספקת שירותי תמלול לבית משפט. בתי המשפט כבר מכירים את שירותי התמלול האיכותיים של חברת פרוטוקול, וגם משרדי עורכי הדין שעובדים אתנו מודעים לאיכות שלנו. כך, כשאתם פונים אלינו, אתם יכולים להיות רגועים, כי ההקלטה נמצאת בידיים בטוחות.

ומה זה בעצם דורש מכם?

כדי שתוכלו לקבל את שירותי התמלול האיכותיים, יש בדיוק דבר אחד שאתם צריכים לעשות – וזה ליצור קשר עם חברת פרוטוקול. ניתן לעשות זאת בטלפון 03-5612573, או פשוט להשאיר כאן את הפרטים שלכם בלשונית המתאימה באתר – והתמלול יצא לדרך!