שירות תמלול לסטודנטים מסייע לכם תמיד

האם עצרתם פעם לחשוב שבתור סטודנטים, אתם לא חייבים לבצע את הכל לבד? סטודנטים רבים מוצאים את עצמם במצב בעייתי. מצד אחד – עליהם לתמלל שפע של ראיונות שהם ביצעו לטובת עבודות מחקר, וכן לדאוג לתמלול במקביל של כל ההרצאות שהם הקליטו. הדבר יוצר בעצם תמלולים ארוכים מאד, שמצטברים לכדי שעות על גבי שעות ולעתים משך כל ההקלטות במצטבר, אורך יותר מ24 שעות! ברור שאם הסטודנט ישב לבדו וינסה לתמלל הכל, הוא עלול לבזבז זמן יקר-  וזה עוד לפני שדיברנו על התחייבות למקום העבודה, הרצון לנהל חיי זוגיות ומשפחה, ואולי אפילו קצת לבלות וליהנות מזמן פנוי. על כן, בירור מדוע שירות מקצועי של תמלול לסטודנטים יכול לסייע המון לציבור זה. במקום שתעבדו לבדכם – תנו את העבודה למתמללים מקצועיים, שישמחו לתמלל עבורכם את כל ההרצאות, השיחות והראיונות שאתם עורכים לטובת הלימודים שלכם.

מה השירות כולל בתוכו?

  • תמלול מהיר – יש לזכור שאחד מהיתרונות המשמעותיים מאד בשירות של תמלול לסטודנטים, הוא במהירות שבה אתם תקבלו בחזרה את הטקסטים השונים כשהם כתובים. מה זה אומר? שגם אם יש לכם מעט מאד זמן להגיש עבודה מסוימת, ואתם תלויים בכך שתתמללו את כל הראיונות שערכתם לטובת העבודה – אתם פשוט פונים לשירותי תמלול, מציינים שאתם זקוקים לשירות בדחיפות, ותוך כמה ימים בודדים אתם תוכלו לקבל בחזרה את כל החומר המתומלל. אין זה משנה אם מדבור על תמלול במכשיר הקלטה אנלוגי או דיגיטלי – אתם תמיד תקבלו את כל החומר.
  • דיוק בכל מילה – עוד יתרון חשוב בשירותי תמלול לסטודנטים, הוא שהם מספקים לכם את המידע המדויק ביותר מכל הקלטה. יש לזכור שכאשר מדובר על משפטים שמרצה אומר למשל – יש חשיבות לכל מילה. מספיקה טעות אחת כדי שתבינו את החומר לא נכון או לא תבינו אותו כלל – והדבר עלול להכשיל אתכם במבחן ואף בלמידה כולה. הדבר גם נכון לראיונות שאתם עורכים לטובת עבודות מחקר – שבהן יש חשיבות לכל דבר שהמרואיין אומר, והדבר משפיע על המסקנות שלכם. שירותי התמלול המקצועיים כוללים בתוכם מתמללים שמנוסים גם בטיפול בהקלטות שאינן ברורות, כך שאתם תוכלו לדעת בדיוק מה נאמר.
  • סדר – יש לזכור שאתם מקבלים את כל הטקסטים המתומללים כשהם מסודרים במיוחד. יש הפרדה בין הדוברים השונים שמופיעים בהקלטה, ויש אפשרות לקבל את התמלול כשהוא מודפס או בקובץ למחשב לפי השיטה שמועדפת עליכם.

פרוטוקול מתחשבת בסטודנטים

כמובן שאם אתם מעוניינים בשירות של תמלול לסטודנטים, יש לכם רק כתובת אחת – חברת פרוטוקול. לחברה ניסיון רב במתן שירותי תמלול ברמה גבוהה לטובת ציבור הסטודנטים, עם התמקדות בדיוק בצרכים של הציבור המיוחד הזה. הדבר מבטיח לכם תמיד את התוצרים הטובים ביותר – והכל לטובת הקריירה האקדמית שלכם.

Posted in סוגי תמלול נוספים.