תמלול דחוף – כשחברת פרוטוקול שירותי תמלול נחלצת לעזרתכם!

יש מקרים שבהם אתם תפנו לחברת פרוטוקול שירותי תמלול בכדי שזו תספק לכם שירותי תמלול בטווח זמנים רגיל. אפשר שאתם זקוקים לתמלול רק לעוד חודש בערך, ולכן נוכל לספק לכם את התמלול תוך לוח זמנים רגיל. אולם, האם אפשר לפנות אלינו גם כשאתם צריכים לקבל תמלול דחוף ובהול? דעו שגם במקרים הללו, לחברת פרוטוקול יש את המענה עבורכם. אנחנו נשמח לבחון הספקת תמלול דחוף במיוחד, גם תוך זמן קצר אם זה חיוני. 

איך זה בעצם ניתן?

  • הסיבות לתמלול הדחוף – יש לא מעט סיבות שבגינן אנשים פונים לחברת פרוטוקול שירותי תמלול על מנת לקבל תמלול דחוף. לעתים אתם זקוקים לתמלול בהול של הקלטה שצריכה לשמש כראיה משפטית. לעתים זהו תמלול של שיעורים שעברתם באוניברסיטה ואתם זקוקים לתמלול בכדי להתכונן למבחן. לעתים זה תמלול של ראיון שערכתם שאתם זקוקים לו לטובת עבודה או לימודים. בקיצור, לא משנה לנו מה הסיבה, העיקר שנתמלל לכם את זה במהירות.
  • תוך כמה זמן התמלול יגיע? – זו שאלה שתלויה מאד בכמות החומר שיש למתמלל. אם בסופו של יום מדובר על תמלול של הקלטה שאורכת כ- 20 דקות, הרי שתוך זמן קצר של עבודה נוכל לספק לכם תמלול. אם מדובר על תמלול של הקלטה שנמשכת עשר שעות, הדבר בכל זאת ייקח יותר זמן וכמובן שנשתדל לספק את החומר כמה שיותר מהר.
  • ומה עם המחיר? – חברת פרוטוקול שירותי תמלול גובה כמובן מחיר נוסף עבור שירותי תמלול דחופים, משום הבהילות והעובדה שאנו עדיין לא מתפשרים על איכות התמלול גם במסגרת הזמן הקצר.

 

כעת יש לכם מוצא

אם עד היום שברתם את הראש ולא ידעתם למי לפנות, עכשיו יש לכם את הכתובת! השאירו כאן את הפרטים שלכם או התקשרו לטלפון 03-5612573, ואנו נבצע את התמלול כמה שיותר מהר.

Posted in סוגי תמלול נוספים.