תמלול הקלטות לבית משפט

בדרך לשלבי ההוכחות בבית המשפט, אפשר שאתם מבינים שיש לכם ראיה שתחזק את הטענה שלכם – בין אם בתור התובעים או הנתבעים, או כצוות של עורכי הדין שמייצגים את הלקוחות שלכם. כך או כך, חשוב לכם מאד שהראיה הזו תהיה איכותית ותוכח היטב – אלא שמדובר על הקלטה, והקלטות, הן לא תמיד ראיות חזקות כי הן לא תמיד ברורות. כאן בדיוק נכנסת חברת פרוטוקול לתמונה – כי אנחנו נספק לכם שירותי תמלול הקלטות לבית משפט, שיוכיחו את הטענה שלכם ויבהירו את התמהנו שעולה מן ההקלטה.

 אבל למה לפנות אלינו?

  • בין ההקלטה לתמלול – יש להבין כי בעזרת שירותי תמלול הקלטות לבית משפט של פרוטוקול, השופט בבית המשפט יוכל להבן בצורה מדויקת יותר מהו החומר הראייתי שעומד מולו. מילים שאינן ברורות יהיו ברורות יותר. משפט שלא היה ברור מי אמר אותו – יהפוך להיות מובן כי יהיה לו דובר ברור. יש לציין כי הניסיון הרב של חברת פרוטוקול של יותר מ25 שנים בתחום התמלולים בכלל, והתחום של תמלול הקלטות לבית משפט בפרט – כמובן הופך אותה לחברת תמלול אמינה בעיני בית המשפט, שלא מפקפק בתוצאות שהיא מנפיקה.
  • מתאים לתמלול בכל השפות – לעתים יש לכם הקלטה שהיא איננה בשפה העברית. זה בהחלט יכול לקרות בשפע של תיקים משפטיים, וגם כאן, חברת פרוטוקול יכולה לספק לכם שירותי תמלול הקלטות לבית משפט בשפות זרות. המתמללים שיספקו את השירות, תמיד דוברים את אותה שפה ברמת שפת אם, כך שאי אפשר לפקפק במקצועיות שלהם ובהבנת השפה. כמובן שבמידת הצורך אנו גם מספקים שירותי תרגום להקלטות בשפות זרות.

 הכתובת שלכם היא כאן

אתם לא צריכים עוד להמתין – אלא רק ליצור קשר עם חברת פרוטוקול ולהזמין את התמלול. השאירו את פרטיכם באתר, ונשוב אליכם בהקדם ונגיש לכם הצעת מחיר.