תמלול הקלטות לסטודנטים

סטודנטים צריכים להתמודד עם לחץ גבוה מאד כשהם נכנסים לתקופת במחנים שלהם. לא פעם, על הסטודנט להתמודד עם 7-8 מבחנים בו זמנית בתקופה קצרה מאד, ובמקביל גם להגיש עבודות, להמשיך לעובד ולהתפרנס, וכמובן לנסות ולקיים גם חיי חברה. הדבר מוביל לעומס עצום שלא כל אחד יכול לעמוד בו. לא מעט סטודנטים מגלים כי לאחר שהם הקליטו במשך השנה את כל ההרצאות, הם מגיעים לתקופת המבחנים והם בבעיה – עליהם להאזין כעת לעשרות שעות של הרצאה, ולנסות לסכם את השיעור כולו – והדבר קשה מאד. לחילופין, אם התלמידים כותבים עבודות ועורכים ראיונות עם אנשים ומקליטים אותם – הם צריכים לשבת ולתמלל שעות של ראיונות, בלחץ של זמן. ברור שהדבר בעייתי מאד, וכשיש עוד כל כך הרבה מטלות, מבחנים ועבודות, איך אפשר בכלל לשבת ולהתחיל לתמלל הכל לבד? בדיוק מהסיבות הללו, מומלץ בחום שתפנו לשירותי תמלול הקלטות לסטודנטים, על מנת שתוכלו לקבל את הסיוע הנדרש, ולעמוד בכל חובות ההגשה שלכם.

השירות המקצועי שחוסך לכם זמן ומאמץ

  • מתמלל שמתמחה בתחום – איך זה בעצם עובד? פשוט מאד: אתם פונים למתמלל מקצועי, אשר תמלול לסטודנטים צריך להיות תחום ההתמחות שלו. לרוב כאמור התמלול מתחלק לשניים בעולם הסטודנטיאלי – או תמלול של הרצאות ושיעורים, או תמלול של ראיונות שהסטודנט ערך. בשני המקרים, המתמלל מקבל את החומר, ומחזיר לכם את כל החומר כשהוא מתומלל ומסודר. אם מדובר על שיחה, יש כמובן גם חלוקה נוחה בין הדוברים, והדבר ערוך ממש בצורה של ראיון כמו בעיתון. הדבר מקל עליכם כמובן לגשת לכל המידע, לסכם אותו, לצטט ממנו, וכיו"ב.
  • כמה זמן התמלול לוקח? – תלוי מאד מה כמות החומר ומשך ההקלטה שאתם מעבירים למתמלל. אם למשל אתם מעבירים לו 20 שיעורים, כל אחד באורך של שעה וחצי כשהם מוקלטים – יש לזכור שמדובר על תמלול ארוך מאד שלוקח זמן רב, ולכן יש להיערך לכך בהתאם. עבור תמלולים ארוכים של קורס שלכם, כדאי לבוא למתמלל לפחות שבוע וחצי לפני שאתם צריכים את החומר ביד שלכם. קחו בחשבון שאפשר לעתים לבוא ולטעון שהדבר בהול – אבל אז יחייבו אתכם בתעריף של עבודה מהירה, שיכול להיות לעתים כפול מהמחיר של תמלול רגיל, ולכן פניה זמן רב מראש היא תמיד מומלצת. כאשר מדובר על תמלולים קצרים יותר (למשל 3-4 שעות של ראיונות) אפשר גם לפנות כמה ימים מראש כדי לקבל את כל החומר מתמולל.
  • האם התמלול הוא בשפות נוספות? – בהחלט כן. אם למשל הייתם בהרצאה שכולה הייתה בשפה האנגלית ואתם זקוקים לתמלול שלה – אין שום בעיה לפנות לשירותי תמלול באנגלית, ואם תרצו – תוכלו כמובן תמורת תוספת מחיר גם לתרגם תרגום מלא שלה לעברית. כמובן שגם ראיונות שנערכים בשפה זרה יכולים להיות מתומללים בהתאם, ואף מתורגמים.
  • מה הופך את המתמלל למקצועי? – יש לזכור שכאשר אתם פונים למתמלל, אין כל פסול בכך שאתם תבדוק את הרקע שלו. לרוב, האנשים המקצועיים שמספקים שירותי תמלול הקלטות לסטודנטים, הם בעצמם בעלי רקע אקדמי נרחב מאד – מה שמאפשר להם לבצע תמלול גם להרצאות מורכבות במיוחד בנשואים מגוונים מאד. מדובר כמובן על אנשים עם שמיעה חדה ומוסר עבודה שמאפשר להם לשבת שעות ולתמלל את החומר במהירות וללא טעויות.

צריכים תמלול איכותי במיוחד?

אתם כמובן מוזמנים לפנות לצוות המקצועי של חברת פרוטוקול – אנו מספקים בין השאר, שירותי תמלול ברמה גבוהה במיוחד לסטודנטים בשפות שונות, ויש לנו לקוחות מרוצים מרחבי הארץ!