תמלול הקלטות מקצועי

כאשר מדובר על מלאכת התמלול, המשמעות היא לקחת הקלטה שבה נאמרים דברים שונים – ובעצם להעלות את אותם דברים על הכתב. בתמלול כמובן, יש גם לפרט ולהסביר מי בדיוק אומר מה, וכך בעצם מתקבל כמעין תסריט של ממש, אלא שהוא כמובן מתאר שיחה מציאותית לחלוטין, או לחילופין מונולוג, הרצאה וכיו"ב. מכאן עולה השאלה, באיזה מקרים בחייכם, כדאי לכם לפנות לשירות של תמלול הקלטות מקצועי שבו אתם משלמים כסף תמורת קבלת התמלול? כפי שתראו מיד, יש כמה סיבות טובות לפנות לשירות, ויש לכך לא מעט יתרונות שתוכלו להפיק.

 

כל הסיבות לפנות לתמלול המקצועי

  • כאשר זו האזנת סתר – יש לא מעט מקרים שבהם אתם מקליטים שיחה מסוימת, אשר לא כל האנשים שלוקחים בה חלק בכלל יודעים שהשיחה מוקלטת. זוהי כמובן האזנת סתר חוקית לחלוטין, וככל הנראה אתם עושים זאת מסיבה טובה: יש להניח שיש עניין משפטי על הפרק, ובעזרת ההקלטה, אתם תוכלו לקבל את ההוכחה הנדרשת לטובת הצד שלכם. עם זאת, לא תמיד ההקלטות הן ברורות דיין, ולא תמיד בית המשפט יסכים לקבל אותן כראיה, אם הסאונד לא ברור מספיק. במקרים הללו, ברור שחובה לפנות לשירות של תמלול הקלטות מקצועי. המתמלל המקצועי מתמחה בין השאר גם בפיענוח מלא של ההקלטה – כולל כל המילים שנאמרו, וכמובן פיענוח מיהו הדובר בהקלטה. לא פעם, בזכות התמלולים של ההקלטות הללו, הדבר מתקבל כראיה קבילה בבית המשפט, ולכם יש כמובן יתרון ניכר כתוצאה מכך.
  • כשצריך להתכונן למבחן – לא מעט סטודנטים מבינים שבאופן טבעי, קשה להם לפעמים לשבת בשיעור וכל הזמן סלכם את דברי המרצה. מה יכול להיות הרבה יותר פשוט? להקליט את המרצה, ואז לפני המבחן פשוט להקשיב להקלטות. אבל אז לא מעט סטודנטים מגלים שהם בבעיה אחרת – הם צריכים כעת להקשיב ל20 שעות של הקלטה והדבר מקשה מאד ללמוד מחדש את החומר. במקרים הללו, הפניה אל תמלול הקלטות מקצועי מתבקשת כמעט כעניין מובן מאליו. המתמלל פשוט ייקח את כל ההרצאות המוקלטות ויתמלל אותן היטב. כשאתם מקבלים את החומר כולו כתוב – קל יותר לסכם אותו, לסמן בו חלקים חשובים, וכיו"ב. כך לא פעם, מצליחים ללמוד בצרוה נהדרת למבחן.
  • כשעורכים ראיון – כמובן שאם אתם עורכים ראיון, אתם תרצו להקליט את מה שנאמר. אולם לאחר מכן עליכם לשבת ולתמלל את הריאיון. לא תמיד יש לכם את הזמן לכך, במיוחד אם יש לכם עבודות נוספות, סידורים וכיו"ב במקרים הללו פונים לשירות של תמלול הקלטות מקצועי, ופותרים את הבעיה! התמלול יגיע אליכם תוך זמן קצר, בלי שאתם צריכים להתאמץ.

 שירות מעולה וטוב במיוחד

אין ספק ששירותי התמלול המקצועיים הם בעלי יתרונות רבים – ואתם מוזמנים לפנות לחברת פרוטוקול, כדי לקבל את התמלול המושלם! השאירו פרטיכם באתר, או צרו קשר לאחד הסניפים שלנו, וקבלו שירותי תמלול מעולים.