תמלול ישיבות לצרכים משתנים

כפי שאתם בוודאי יודעים, התפקיד של התמלול המקצועי, הוא לספק לכם מידע מדויק בכל מה שנוגע לקטעים אשר נשמעים. היתרון הוא שהתמלול מספק תיעוד קבוע ושאין מחלוקת לגבי המידע שמופיע בו. מבחינה זו, אין שום ספק כי תמלול ישיבות נחשב לסוג התמלול שדורש את הדיוק הגבוה ביותר, ואת המקצועיות המרשימה ביותר. הדבר נכון בין אם מדובר על תמלול חי כאשר המתמלל נמצא בישיבה, או בתמלול של הקלטות של ישיבות. זה נכון לישיבות מסוג פגישות גישור או תיווך, והן לישיבות של מועצות עירוניות. הדבר כ"כ נדרש – עד שקשה לחשוב על ישיבה שבה אתם לא תרצו להיעזר בשירותי התמלול. לשירותים הנ"ל יש שפע של יתרונות, אשר חשוב להתייחס אליהם ולהבין כיצד הם קשורים לאיכות השירות.

 

מהם היתרונות בתמלול הישיבות?

  • אין מקום לטעויות – כאשר אתם תבצעו תמלול ישיבות דרך חברה מקצועית, לא תוכל להתעורר שום מחלוקת על מה שנאמר בישיבה. הדבר קריטי במיוחד לישיבות הקשורות למגזר העסקי, וכן לישיבות הקשורות לפגישות של גישור בין שני צדדים או תיווך. במצבים אלו, לאחר שהפגישה נגמרת, אפשר שאחד הצדדים לפתע יטען כי הוא הבין את הדברים אחרת, או שדברים שנאמרו לא באמת נאמרו, וכיו"ב. כמובן שתמלול מלא של הישיבה יוכל להוכיח במדויק מי הצד שצודק. לרוב, מעצם הידיעה שהישיבה כולה מוקלטת ואף מתומללת, יודעים כל הצדדים המעורבים שאין הם יוכלו לבוא בעתיד בטענות לצד אחר, ומכאן התהליך כולו מתנהל יותר בנינוחות וללא משוא פנים.
  • תיעוד לציבור – במקרים רבים, בעזרת השירות של תמלול ישיבות, אפשר גם לספק שירות חשוב מאד לציבור. הדברים אמורים במיוחד בכל מה שנוגע לתמלול של ישיבות במגזר הציבורי. במקרים הללו, מדובר בעיקר על ישיבות של מועצות עירוניות שונות, וכן על ישיבות של גופים ציבוריים שלפי חוק חייבים להפיץ את ההחלטות שהתקבלו בישיבה, על רקע זכות הציבור לדעת. כאשר יש תמלול מלא של מה שנאמר בישיבה – הציבור יכול להיחשף לכך, ויכול לוודא כי שליחי הציבור פועלים כשורה ומייצגים אותו באופן תקין.
  • תמלול לבית המשפט – יש מקרים רבים שבהם יש צורך בשירות של תמלול ישיבות לטובת עדות משפטית מסוימת והצגתה כראיה. במקרים רבים, מתקיימים בבית המשפט דיונים רבים אשר קשורים בשאלות של מה נאמר בישיבות כאלו ואחרות. כל עוד הישיבות מוקלטות – ניתן לפנות לשירותי תמלול וכך לקבל ראיה מובהקת של כל מה שנאמר בישיבה מסוימת – וכך אפשר לקבל הוכחה חותכת במשפט.

 

פרוטוקול שירותי תמלול יתמללו כל ישיבה

כאשר אתם מבקשים להזמין מתמלל שישתתף בישיבה ויתמלל אותה, או לחילופין זקוקים לתמלול הקלטה של ישיבה, אתם צריכים לדעת שהגעתם למקום הטוב ביותר – חברת פרוטוקול שירותי תמלול תשמח לסייע לכם בתמלול של כל ישיבה, ותאפשר לכם גם להזמין את הצוות על בסיס קבוע למספר ישיבות.

Posted in סוגי תמלול נוספים.

One Comment

  1. Pingback: תמלול י&#15...

Comments are closed.