תמלול משפטי באנגלית

תמלול הוא תמיד עניין שדורש מקצועיות, ואכן חלק ניכר מהלקוחות של חברת פרוטוקול יכולים להעיד עבורכם על איכות המתמללים שלנו. אולם, אם היה מדובר על תרגום רגיל בעברית למטרות פרטיות, היה עוד אפשר לטעון שזו עבודה שגם אדם מן הישוב עם מעט סבלנות יכול לבצע. אולם, כשמדובר על תמלול משפטי באנגלית ברור שכאן כבר חובה לפנות לגורמים המקצועיים של חברת פרוטוקול – כי מדובר על נושאים שהם גם רגישים מאד, וגם בשפה שבה לא כל אחד שולט, עד לכדי העובדה שבית המשפט יקבל את התמלול כפי שהוא.

 

  • תמלול בשפה זרה – קודם כל, צריך לזכור כי תמלול משפטי באנגלית הוא מלול של הקלטה בשפה זרה. זה כבר אומר שלא כל אדם יכול לבצע את התמלול, אפילו אם יש לו אנגלית טובה למדי. בצעם, מאחר שזוהי שפה זרה, נדרש שהמתמלל יכיר אותה ברמת שפת אם. לכן, חברת פרוטוקול מעסיקה מתמללים שאנגלית היא שפת אימם, ומכאן ששליטתם בשפה הנ"ל היא מוחלטת ומאלה, והם מכירים את כל המילים ואת כל הניואנסים – וכמאן יכולים לספק תמלול איכותי ואמין במיוחד.
  • תמלול לבית המשפט – אולם, השפה הזרה היא רק מרכיב אחד בתמלול. מאחר שמדובר על תמלול משפטי באנגלית, הרי התמלול אמור להגיע לפתחו של בית המשפט, ולהיות מוצג כראיה לכל דבר. לכן, חובה שהתמלול באמת יהיה ברמה גבוהה ושיהיה מדויק. במידת הצורך, התמלול גם צריך לכלול תרגום לעברית. כמובן שבחברת פרוטוקול אנו מתחייבים לתמלול מדויק עבור בית המשפט – ואנו מספקים גם תרגום מלא לתמלול במידת הצורך.

 

פועלים לתמלל תמיד

אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת פרוטוקול בטלפון 03-5612573 או להשאיר פרטיכם באתר – ואנו מתחייבים תמיד לספק לכם את התמלול הטוב ביותר, באנגלית או בעברית לכל מטרה.