תמלול משפטי

יש ברשותכם ראיה חשובה להציג מול בית המשפט? מעוניינים בעבודת תמלול חשאית? זה הזמן להזמין שירותי תמלול משפטי!

פרוטוקול שירותי תמלול מספקת שירותי תרגום, הקלטה ותמלול מתקדמים: רישום והקלטת פרוטוקולים בדיעבד ובזמן אמת, תרגום מסמכים שונים, תמלול הקלטות ועוד.

למומחים של חברת פרוטוקול שירותי תמלול יש הרבה מה להציע לכם:

  • תרגום מסמכים משפטיים
  • פענוח הקלטות
  • שירות זיהוי קולי מקצועי
  • צוות מנוסה בעל ותק של 26 שנים

עדיין לא בטוחים באיזה שירות לבחור? חייגו עכשיו ונשמח לייעץ לכם בנוגע לעבודת התמלול  המשפטי שלכם!

 תל אביב: 03-5612573 | ירושלים: 02-6240754

 

תמלול הקלטות לבית משפט

תמלול הקלטות הוא חלק חשוב ביותר בתהליך המשפט, בשלב הקראת הראיות. החומרים שעברו תמלול משמשים כחומר עזר לשופטים, לחבר המושבעים ולבאי הכוח של הצדדים המיוצגים. חומרים כגון אלה יכולים להיות: תמלול שיחות טלפוניות שנאספו בהקלטות חשאיות, תמלול ראיונות מוקלטים שבוצעו לתחקור ותשאול עדים מרכזיים בחקירה וכיוצא בזה.

הקלטה באיכות ירודה

ישנן מספר בעיות שיכולות לעלות בהקלטה ולפיכך הופכות את הקלטת ללא קבילה בבית המשפט. לרוב מדובר באיכות שמע ירודה בעת ההקלטה, כאשר מופיעים הרבה רעשי רקע וצפצופים העולים על השיחה ומפריעים לשמיעתה הרציפה.

שפה לקויה, מחלה או דיבור חלש

בעיה אחרת נובעת ממצב בו המרואיין חולה, לא מדבר עברית ברמה טובה או מדבר חלש מדי, וכתוצאה מכך קשה מאוד להבין את דבריו בבירור.

פענוח הקלטות

לשם כך, הכשרנו את המומחים שלנו לפענוח הקלטות, גם בתנאים המאתגרים ביותר לשמיעה, על מנת להפיק את המיטב מההקלטה ולהכשיר את הראיה לשימוש במעמד המשפט. בתוך כך, באמצעות תמלול איכותי ואמצעי שמע מתקדמים נוכל לפצח גם את המילים שנבלעו וכך לספק תמלול איכותי החשוב לעבודת המשפט.

לקוחות משפטיים

שירותי התמלול שלנו מתאימים למספר גורמים משפטיים הנוגעים בחוק. לפיכך אנו עובדים עם  משרדי עורכי הדין מהשורה הראשונה, עיריות הזקוקות לחומרים משפטיים מאורגנים, משרדי ממשלה וכדומה.

זקוקים למידע נוסף? התקשרו עוד היום לסניף הקרוב ונשמח לתאם לכם שירותי תמלול משפטי.

תל אביב: 03-5612573 | ירושלים: 02-6240754