תמלול ראיונות

ערכתם ראיון, ואתם זקוקים לתמלול שלו? חברת פרוטוקול שירותי תמלול מספקת לכם את שירותי התמלול הטובים והמתקדמים ביותר.

יש לכם את כל הסיבות לעבוד עם חברת פרוטוקול:

  • שירות מהיר ואיכותי
  • ציוד מתקדם, המאפשר זיהוי של כל מילה בהקלטה
  • שירותי תמלול במגוון שפות
  • עובדים מקצועיים
  • זמינות גבוהה לעבודה
  • צוות מתמללים מיומן ומקצועי

מהו ראיון? ולשם מה מקיימים אותו?

ראיון לרוב מורכב משאלות, שנשאלות על ידי אדם אחד, ותשובות, שאותן מספק אדם אחר. המטרות של הראיון יכולות להיות שונות, כגון כתיבת כתבה לעיתון, כתיבה של סיפור חיים, עבודת מחקר לאוניברסיטה או לכל מוסד אקדמי אחר ועוד. הרבה פעמים, אותו ראיון צריך לעלות בסופו של דבר על הכתב, ולשמש כחומר גלם עבור כתבה שתתפרסם בעיתון מודפס או באינטרנט. לחילופין, הראיון יכול להוות חומר לעבודת מחקר.

לאחרונה גופים שונים עורכים ראיונות עם ניצולי שואה, שכן הדור הזה מתבגר, והמטרה היא להנציח את זיכרון השואה בכמה שיותר סיפורים אישיים. גם ראיונות אלו צריכים לעלות על הכתב ולעבור לאחסנה ולשימוש של עמותות וגופים שעוסקים בהנצחת זיכרון השואה.

תמלול ראיונות מקצועי ואמין

חברת פרוטוקול מעסיקה אנשי מקצוע מיומנים ואחראים, המודעים לחשיבות הרבה של כל ראיון, וכי כל שגיאה עלולה לבוא לידי ביטוי במידע שגוי בכתבה רצינית או בעבודת מחקר. העובדים שלנו מגייסים את כל הידע והניסיון שלהם, על מנת לבצע תמלול ראיונות באופן מדויק, איכותי ואמין, כך שהתמלול ישמש חומר גלם אמין ונוח לכל שימוש.

בנוסף, המתמללים שלנו מצוידים במכשור מתקדם, המאפשר זיהוי מדויק של כל מילה בהקלטה. האמצעים הטכניים המתקדמים מאפשרים רמת דיוק גבוהה במיוחד בתמלול, והמרוויחים הגדולים הם לקוחותינו.

אם אתם זקוקים לתמלול ראיונות, אל תתפשרו על איכות, ובואו לחברת פרוטוקול.

להצעת מחיר חייגו אלינו 035612573 (סניף תל אביב), 026240754 (סניף ירושלים).