בפרוטוקול מבצעים תמלול שיחות לבית המשפט באיכות גבוהה

כאשר מגיעים לבית המשפט, יש לזכור שהשופט נוטה להכריע בסכסוכים לא פעם לפי איכות הראיות שמוצגות מולו. ראיה שאיכותה היא נמוכה נחשבת לראיה שאיננה אמינה, ולצד שהציג אותה לא יהיה מה להרוויח מכך ואף ההפך, אולי זה רק יפגע בטיעוניו. לכן, אם יש לכם כראיה הקלטה של שיחה שאמורה להיות הוכחה לצדקתכם, כדאי לפנות מראש לחברת פרוטוקול שירותי תמלול, על מנת שאנו נספק לכם את השירות של תמלול שיחות לבית המשפט. אבל מדוע שירות כזה הוא בכלל נחוץ?

מוכיחים את הראיה עבורכם

  • הראיה ברורה יותר – כשתאם פונים לחברת פרוטוקול שירותי תמלול ומקבלים את השירות של תמלול שיחות לבית המשפט, הצוות המקצועי שלנו בעצם משפר את איכות הראיה שלכם. בעוד ששיחה היא לא תמיד ברורה ובוודאי שלשופט לא תמיד יש את היכולת לשמוע הקלטה של שעות שלמות, הרי שתמלול הוא דבר שהרבה יותר נוח לקרוא ולהתייחס אליו ולכן איכות הראיה טובה יותר.
  • מעולה להקלטות בעייתיות – אחת הסיבות שבגינן אנשים פונים אלינו היא שבעזרת השירות של תמלול שיחות לבית המשפט, אפשר לפענח הקלטות באיכות בעייתית. כדאי לזכור שלא בכל הקלטה שומעים היטב מה אומרים המוקלטים, לא ברור בדיוק מה טון הדיבור שלהם, ולעתים הבדל של מילה אחת הוא של שמיים וארץ. חישבו למשל על ההבדל בין משפט כמו "אתה פנית אלי" למשפט "אתה לא פנית אלי", ולעתים מילה כמו "לא" עלולה להיבלע ולשנות הכל! לכן השירות של חברת פרוטוקול שירותי תמלול חיוני כל כך לפיענוח ההקלטות עבור בית המשפט.
  • ניסיון חשוב – כמובן שמומלץ לפנות לחברת פרוטוקול שירותי תמלול, משום שיש לנו ניסיון מוכח בתחום של תמלול שיחות לבית המשפט ומשרדי עורכי דין מובילים נעזרו ועודם נעזרים בשירותים שלנו ואנו קוצרים הצלחה מוכחת.

גם אתם זקוקים לשירות?

אתם כמובן מוזמנים ליצור אתנו קשר כאן דרך האתר בלשונית המתאימה ולהשאיר את פרטיכם, ונוכל לספק לכם את התמלול בהקדם.