מדוע אנשים מזמינים דרכנו תמלול שיחות מוקלטות?

מגוון הלקוחות של חברת פרוטוקול הוא רחב מאד, אך המשותף להם הוא שרובם פונים אלינו, כדי לקבל את השירות החשוב והחיוני של תמלול שיחות מוקלטות. השיחות יכולות להיות מוקלטות ממגוון רחב מאד של סיבות: לעתים זוהי הקלטת סתר חוקית שנעשית לצורך הוכחה בבית המשפט, לעתים זוהי שיחה של ראיון עיתונאי ולעתים ראיון עבור עבודה אקדמית. לעתים אלו שיחות של ישיבות עסקיות שיש לתעד, ובכל המקרים הללו, השירות של חברת פרוטוקול שירותי תמלול מוכיח את עצמו.

מה התמלולים שלנו כוללים?

  • חלוקה ברורה לפי הדוברים – בעוד שבהקלטה רגילה קשה לעתים לזהות מי הצד בשיחה שמדבר, ולא תמיד הבדלי הקולות הם ניכרים, הרי שצוות המתמללים המומחים שלנו מבצע תמלול שיחות מוקלטות ועושה חלוקה ברורה בין המשתתפים בשיחה. כך, ברור תמיד מי אמר מה במהלך השיחה וברור שזה חיוני למשל בשיחות אשר אמורות להגיע כראיות לבית המשפט.
  • עוזרים בחלקים שאינם ברורים – אמנם ניסיתם והשתדלתם ורציתם שההקלטה תהיה איכותית, אבל לא תמיד הכל ברור בה ויש מילים שנעלמות, יש רעשי רקע וכיו"ב. הצוות שמבצע תמלול שיחות מוקלטות בחברת פרוטוקול שירותי תמלול הוא צוות שמתמחה בין השאר בזיהוי קטעי קול בעיתיים. בעזרת הציוד המקצועי שלנו, אנו יכולים להפריד ולבודד בין ערוצי השמע השונים, להגביר או להנמיך ערוצי שמע ספציפיים, וכך אנו יכולים לפענח גם חלקים בשיחה שלא היו ברורים עד כה והדבר כמובן עוזר לכם בהבנת השיחה.
  • עבודה מהירה לפי הצורך – אנו מסוגלים לספק לכם שירותי תמלול שיחות מוקלטות גם בהתראה קצרה ואף דחופה (במידת האפשר) במקרים שבהם הדבר נדרש תוך זמן קצר בלבד, וכמובן כך אתם מקבלים מענה רחב יותר.

הכל נעשה דרך פרוטוקול שירותי תמלול

אם לסכם, הרי שכעת מובן לכם היטב כיצד חברת פרוטוקול שירותי תמלול היא החברה המובילה בתחום תמלולי השיחות. כל שנותר לכם לעשות הוא ליצור אתנו קשר בטלפון 03-5612573, או להשאיר את פרטיכם כאן באתר.