תמלול שיחות

הקלטתם שיחה חשובה, שתשמש כראייה בבית משפט? זקוקים לשירותי תמלול שיחות לצרכים אישיים, משפטיים או עסקיים? בחברת פרוטוקול שירותי תמלול תקבלו את כל השירותים הדרושים לכם!

לפרוטוקול יתרונות רבים בתמלול שיחות:

  • צוות מתמללים מיומן ומקצועי
  • יכולת תמלול במגוון שפות
  • עבודה מהירה ואיכותית
  • מכשור מתקדם, המאפשר זיהוי מדויק של כל מילה ומילה בשיחה

להצעת מחיר חייגו אלינו 035612573 (סניף תל אביב), 026240754 (סניף ירושלים).

אילו שיחות ניתן להקליט?

אדם שמנהל שיחה רשאי להקליט אותה, וההקלטה צפויה להתקבל בבית המשפט. עם זאת, ציטוט והקלטה של שיחה שבה המקליט לא לוקח חלק וכשההקלטה מתבצעת ללא ידיעת המשוחחים, מהווה הפרה של צנעת הפרט, ולכן אין להקליט שיחה כזו, והיא בוודאי לא תהיה קבילה בבית משפט. בחברת פרוטוקול מכבדים את החוק, ועוסקים בתמלול שיחות שהוקלטו על פי דין.

תמלול שיחות מדויק, מלא ואיכותי

חברתנו עוסקת בתחום תמלול השיחות מזה זמן רב, והניסיון הנרחב של עובדיה מאפשר להם לבצע תמלול מדויק עבור הלקוח. בכדי לחדד את מידת הדיוק של עבודתנו, אנו הצטיידנו במכשור מתקדם, המאפשר זיהוי מדויק של כל מילה בשיחה, ובסופו של דבר לבצע תמלול אמין ונאמן למקור.

שירות במגוון שפות

חברת פרוטוקול בעלת יתרון בולט על מתחריה, כיוון שיש באפשרותה להציע שירותי תמלול במגוון שפות. החברה עובדת עם מתרגמים ששולטים בשפות זרות, המדוברות בארץ, כגון רוסית, ערבית, ספרדית, צרפתית ועוד. תמלול השיחה או השיחות מוגש ללקוח כשהוא כתוב ללא טעויות כתיב ונאמן לכל מילה שנאמרה בשיחה.

אם אתם מחפשים חברת תמלול מקצועית, שתאפשר לכם להשיג את כל המטרות שלשמן הוקלטה השיחה, אתם מוזמנים לפנות אלינו, וליהנות מהשירות הטוב ביותר.