תרגום אתרי אינטרנט

אתר האינטרנט שלכם פונה ללקוחות מחו"ל? לא מצליחים להגיע לכל הלקוחות? זה הזמן להזמין מתרגם מומחה לאתרי אינטרנט!

פרוטוקול שירותי תמלול מתמחה במתן שירותי תרגום ותמלול מתקדמים: תרגום אתרי אינטרנט, שירותי תמלול, רישום והקלטת פרוטוקולים, תרגום סרטים, תרגום מסמכים ועוד.

עם חברת פרוטוקול שירותי תמלול תוכלו ליהנות ממגוון יתרונות:

  • תרגום אתרים לצורכי קידום
  • היצע רחב של שפות לתרגום
  • שירות אמין ומהיר
  • צוות מקצועי בעל 26 שנות ניסיון

בחרתם שפות לתרגום? חייגו עכשיו לסניף הקרוב לביתכם ונשמח לתאם לכם מתרגם מומחה!

 

בין שירותינו הרבים תוכלו למצוא שירותי תמלול ותרגום שונים וביניהם תרגום אתרי אינטרנט.

תרגום אתר האינטרנט לצורכי קידום (SEO)

קידום אתרים היא שיטת שיווק וקידום לאתר באמצעות האינטרנט, הידועה גם בשם SEO. פירוק רשי התיבות באנגלית: Search Engine Optimization שמשמעותן בעברית טיוב, ייעול או אופטימיזציה בהתאם למנוע החיפוש. כלומר, סך הפעולות שנעשות לייעול תהליך קידום האתר, ועל מנת שיופיע במקומות הראשונים במנוע החיפוש בצורה הבולטת ביותר. מנוע החיפוש הפופולארי ביותר הוא גוגל ורוב שיטות הSEO מתאימות עצמן לפי הדרישות שלו, במטרה להופיע בין 10 התוצאות הראשונות, מהן מורכב הדף הראשון.

תרגום לפי קהל יעד

אולם, לא כל המדינות בעולם משתמשות בגוגל כמנוע החיפוש הראשי שלהן, ולעתים בכלל לא. רוסיה למשל משתמשת במנוע החיפוש "יאנדקס", סין במנוע החיפוש "ביידו" ועוד. לכן חשוב לדעת להתאים את שיטת קידום האתר ספציפית למנוע החיפוש, ובמיוחד את שפת האתר בהתאם לקהל היעד שאתם מכוונים אליו. אז כדי לבחור בשפות הנכונות לתרגום, פשוט הגדירו תחילה מי קהל היעד שלכם ומאילו מדינות הוא מגיע וכך תחליטו לאילו שפות לתרגם.

הזמנת שירותי תרגום

עכשיו כל מה שצריך הוא להזמין את שירותי התרגום לאתר. במיוחד בשביל זה הקצנו לכך מומחים לתרגום אתרי אינטרנט, שיודעים להתאים את השפה למדינת היעד ומצטיינים בתרגום בשלל סגנונות: רשמי, שיווקי, ספרותי וכדומה.

עדיין מתלבטים באיזו שפה לבחור? צרו קשר עוד היום עם הסניף הקרוב לביתכם ונשמח לסייע לכם בבחירת השפה לתרגום אתר האינטרנט שלכם.